Tilsette Jærmuseet

Fellesadministrasjon

Målfrid Snørteland

Direktør Jærmuseet

913 90 361

msn@jaermuseet.no

Solveig Hope

Kontorsjef

952 94 516

solveig.hope@jaermuseet.no

Elin Ravndal Bell

Marknadssjef

908 03 864

erb@jaermuseet.no

Christian Haugstvedt Eide

Økonomi- og IKT-sjef

926 86 642

che@jaermuseet.no

Ingunn Aase Hovelsrud

Salgskoordinator

97581030

iah@jaermuseet.no

Randi Skjæveland

Økonomikonsulent

952 94 521

randi.skjaeveland@jaermuseet.no

Avdeling for levande historie

Hans Dybvad Olesen

Avdelingsdirektør/sivilarkitekt mnal

952 94 538

hdo@jaermuseet.no

Målfrid Grimstvedt

Sjefskonservator/etnolog

975 84 289

mgr@jaermuseet.no

Anne Jorunn Frøyen

Konservator NMF/historikar

952 94 524

ajf@jaermuseet.no

Berit Bass

Arkivar/historikar

950 24 677

bb@jaermuseet.no

Ingeborg Nærland Skjærpe

Formidlingsleiar/seniorkonsulent

957 43 682

ins@jaermuseet.no

Inger Smidt Olsen

Konservator/etnolog

952 94 514

inger.smidt.olsen@jaermuseet.no

Per Inge Bøe

Prosjektleiar/historikar

908 65 242

pib@jaermuseet.no

Sondre B. Hvam

Driftsleiar/historikar, flyhistorisk og krigshistorisk museum

906 29 547

sbh@jaermuseet.no

Odd-Geir Rosland

Museumshandverkar/byggmeister

480 48 234

odd.geir.rosland@jaermuseet.no

Ted Jonny Taraldsen

Museumshandverkar/vaktmeister

926 47 685

tjt@jaermuseet.no

Unn Iren Skretting Thorsen

Museumspedagog/adjunkt

952 94 522

unn.iren.thorsen@jaermuseet.no

Tone Ravnås

Bonde, Vistnestunet

906 57 985

tone.ravnaas@jaermuseet.no

Knut G. Austad

Museumslektor/historikar

952 94 519

knut.g.austad@jaermuseet.no

Lise Chantrier Aasen

Prosjektmedarbeidar/malerikonservator, Samlingsteam Rogaland

95294520

lise.aasen@jaermuseet.no

Jeanne Dalbu

Prosjektleiar/museolog, Samlingsteam Rogaland

976 74 035

jad@jaermuseet.no

Eirik Aarebrot

Prosjektmedarbeidar/konservator, Samlingsteam Rogaland

911 03 240

eaa@jaermuseet.no

Belén Navazo Hourcade

Prosjektmedarbeidar/museograf og museolog, Samlingsteam Rogaland

bnh@jaermuseet.no

Therese Espeland

Prosjektmedarbeidar, Samlingsteam Rogaland

tes@jaermuseet.no

Tilsette Vitenfabrikken

John Arne Frafjord

Avdelingsdirektør

950 45 557

jaf@jaermuseet.no

Kristin Kverneland

Utstillingsleder

982 56 535

kristin.kverneland@jaermuseet.no

Debra Lynne Hagen

Butikk/resepsjon

952 94 530

dlh@jaermuseet.no

Ingunn Aase Hovelsrud

Salgskoordinator

97581030

iah@jaermuseet.no

Terje Gramstad

Vaktmester

92066670

terje.gramstad@jaermuseet.no

Hanne Madsen

Museumslektor

474 87 774

hanne.madsen@jaermuseet.no

Helle Kristiansen

Arrangementsleder

951 50 002

helle.kristiansen@jaermuseet.no

Kjell Sele

Verkstedansvarlig/tekniker

952 94 531

kjell.sele@jaermuseet.no

Brit Karin Bertelsen

Renholdsleder

952 94 529

brit.karin.bertelsen@jaermuseet.no

Randi Fredsvik

Snekkermester

47776020

randi.fredsvik@jaermuseet.no

Gunn-Helen Horpestad

Kjøkkenansvarlig/kokk

934 89 340

ghh@jaermuseet.no

Mirka Kruk

Kjøkkenmedarbeider

vitenfabrikken@jaermuseet.no

Sigbjørn Stangeland

Driftsleder

979 65 560

sigbjorn.stangeland@jaermuseet.no

Sven Gundersen

Teknisk leder

917 38 517

sven.gundersen@jaermuseet.no

Anne Torunn Braut

Museumsformidler/historiker

anne.torunn.braut@jaermuseet.no

Aina Fiskaa

Formidlingsleder

975 70 439

aina.k.j.fiskaa@jaermuseet.no

Kristin Harbo

Vertekoordinator

458 78 335

kristin.harbo@jaermuseet.no

Marta Vassbø

Museumspedagog

934 02 370

mva@jaermuseet.no

Karen Torsteinbø

Utstillingsvert

41108553

vitenfabrikken@jaermuseet.no

Monika Ratuszniak

Renholder

Gjyle Gashi

Kjøkkenmedarbeider/renholder

482 11 292

gga@jaermuseet.no

Sonja I. Skartveit Skoland

Renholder

Tilsette Vitengarden

Helene Ø. Larsen

Avdelingsdirektør

452 54 817

helene.larsen@jaermuseet.no

Else Rugaard

Resepsjon/butikk

952 94 515

else.rugaard@jaermuseet.no

Endre Ueland

Teknikar

950 54 193

endre.ueland@jaermuseet.no

Bjørg Sandve

Arrangementsleiar

922 94 308

bjoerg.sandve@jaermuseet.no

Knut G. Austad

Museumslektor

952 94 519

knut.g.austad@jaermuseet.no

Silje Andreassen

Museumspedagog

918 00 384

silje.andreassen@jaermuseet.no

Odd Kjetil Liland

Vaktmeister/gardsstyrar

936 26 844

odd.kjetil.liland@jaermuseet.no

Tormod Aass

Prosjektleiar/museumspedagog

415 32 658

tormod.aass@jaermuseet.no

Siv Renate Salte Mjåtveit

Kjøkkenmedarbeider

srm@jaermuseet.no

Anthony Bell

Gards- og vaktmeisterassistent

40586219

arb@jaermuseet.no

Anne Marie Lerang

Pedagog

47776020

aml@jaermuseet.no

Vidar Skjerahaug

Kafèansvarleg/kokk

976 70 313

vidar.skjerahaug@jaermuseet.no

Gerda Villanueva Alo

Reinhald

Olga Engelsvoll

Reinhald

Jarle Vorland

Reinhald

Tilsette Tungenes Fyr

Eirik Gurandsrud

Avdelingsleiar/historikar

952 26 689

eirik.gurandsrud@jaermuseet.no

Unn Iren Skretting Thorsen

Museumspedagog/adjunkt

952 94 522

unn.iren.thorsen@jaermuseet.no

Tilsette Nasjonalt Garborgsenter

Inger Undheim

Avdelingsdirektør

975 32 529

inger.undheim@jaermuseet.no

Gunhild Hammeraas

Utstillingsleiar

904 75 656

gunhild.hammeraas@jaermuseet.no

Jorunn Osland

Museumslektor

905 05 186

jorunn.osland@jaermuseet.no

Ørjan Zazzera Johansen

Formidlar og informasjonsansvarleg

990 03 483

oerjan.johansen@jaermuseet.no

Gjertrud Marie Jensen

Resepsjon- og museumsbutikkansvarleg

404 35 420

gmj@jaermuseet.no

May Hege Aastebøl

Museumsmedarbeidar

40435420

mhaa@jaermuseet.no

Tilsette Science Circus

Magne Hognestad

Avdelingsleiar

952 94 536

magne.hognestad@jaermuseet.no

Fredrik Motland Kirkemo

Realfagsformidlar

971 69 317

fmk@jaermuseet.no